کیفریلیست وکلا رایمند

رفع اتهام خانه فساد

اتهام حضور در خانه فساد✔️| تهمت دایر کردن خانه فساد | وکلای رایمند

در صورتی که درباره مجازات خانه فساد مطالعه کرده باشید، می دانید که مجازات خانه فساد با توجه به جرم صورت گرفته متفاوت است و در موارد بسیاری می تواند از حساسیت بسیار بالایی برخوردار باشد. هم چنین در صورتی که شما مورد اتهام خانه فساد قرار گرفته باشید، رفع اتهام خانه فساد برای شما با اهمیت می شود و شما باید تمامی تلاش خود را به کار بگیرید تا اتهام وارده را از بین ببرید و در روز دادگاه بهترین دفاعیه را از خود داشته باشید. در صورتی که علاقه مند هستید تا درباره رفع اتهام خانه فساد اطلاعات بیشتری کسب کنید یا به دنبال وکیلی مناسب برای پرونده رفع اتهام خانه فساد هستید، تا انتهای مقاله همراه ما باشید.

بررسی جرم خانه فساد

در صورتی که با قوانین کشور آشنایی داشته باشید، احتمالا می دانید که هرگونه دایر کردن یا حضور در مکان هایی که اعمال منافی عفت از جمله فساد و فحشا در آن ها انجام می شود، غیرقانونی بوده و در صورت اثبات برای متخلفین عواقب قانونی سنگینی در پی خواهد داشت. عواقب سنگین جرم خانه فساد پس از اثبات، معمولا به صورت مجازات های سنگینی هستند که بر اساس جرم شناسی صورت گرفته توسط قانون تعیین شده اند و پس از بررسی تخلف انجام گرفته با توجه به میزان جرم صورت گرفته تعیین می شوند. این جرایم و مجازات ها گاها ممکن است زندگی و آینده شغلی افراد را تحت تاثیر خود قرار دهد به طوری که آرامش و آسایش را از آن ها سلب نماید. درست در همین زمان است که افراد به دنبال راهی برای رفع اتهام خانه فساد هستند.

در این میان یکی از سوالات اساسی که پیش می آید این است که در صورتی که به اشتباه یا به هر دلیلی با اتهاماتی همچون دایر کردن، تاسیس و حضور در خانه فساد متهم شدیم، باید چه عکس العملی داشته باشیم و برای پیگیری آن به صورت قانونی چه مراحلی باید طی شوند؟ به همین دلیل به شما پیشنهاد می کنیم، در صورتی که می خواهید پاسخ سوالات خود را در رابطه با رفع اتهام خانه فساد دریافت نمایید، همچنین برای آشنایی با پرونده های رفع اتهام خانه فساد و آشنایی با وکلایی که به صورت تخصصی بر روی پرونده های مربوط به رفع اتهام خانه فساد فعالیت می کنند، تا انتهای همراه ما باشید.

رفع اتهام خانه فساد

همانطور که احتمالا بسیاری از شما اطلاع دارید، خانه فساد به مکانی گفته می شود که اعمال منافی عفت و فساد و فحشا در آن انجام می شود. در صورتی که درباره مجازات خانه فساد مطالعه کرده باشید، حتما می دانید که تاسیس و حضور در خانه فساد دارای مجازات سنگینی است که ممکن است برای متهم عواقب سنگین قضایی در پی داشته باشد. البته میزان مجازات خانه فساد بر اساس جرم صورت گرفته صادر می شود. بنابراین مهم ترین کاری که متهم در این بین می تواند انجام دهد، رفع اتهام خانه فساد است.

برای اینکه شما بتوانید نسبت به رفع اتهام خانه فساد اقدام کنید، اولین و مهم ترین کاری که باید انجام دهید، این است که با کمک یک وکیل معتبر و متخصص نسبت به رفع اتهام وارده اقدام کنید و مراحل قضایی پرونده خود را به صورت کاملا حرفه ای و قانونی پیگیری نمایید. ما در این مقاله قصد داریم تا شما را با روش هایی که به شما کمک می کند تا نسبت به رفع اتهام خانه فساد اقدام کنید و وکیل مناسب پرونده خود را انتخاب کنید، آشنا کنیم.

اتهام حضور در خانه فساد

یکی از اتفاقاتی که بسیاری از افرادی که به دنبال رفع اتهام خانه فساد هستند با آن مواجه می شوند، مربوط به حضور در خانه فساد است. این افراد ممکن است صرفا در این مکان ها حضور پیدا کرده باشند و جرمی مرتکب نشده باشند. هم چنین در مواردی ممکن است حتی این افراد اطلاعی از این موضوع که این مکان ها خانه فساد است و جرایم منافی عفت در آن ها اتفاق می افتد هم نداشته باشند و صرفا در این مکان ها به شکل رهگذر حضور پیدا کرده باشند.

موارد گفته شده موارد بسیار مهمی هستند. دلیل آن هم این است که در این موارد افراد بدون آنکه جرمی مرتکب شده باشند، مورد اتهام قرار می گیرند و در صورتی که دفاعیه مناسبی از خود در روز دادگاه نداشته باشند، زندگی آن ها تحت تاثیر عواقب قانونی مجازات خانه فساد قرار می گیرد.

با توجه به مطالب گفته شده، خیلی مهم است که افرادی که به جرم حضور در خانه فساد مورد اتهام خانه فساد قرار گرفته اند، با کمک یک فرد آگاه به قوانین و با تجربه در این زمینه به خصوص نسبت به رفع اتهام خانه فساد اقدام کنند. وکلایی که در مجموعه رایمند مشغول به فعالیت هستند، توانسته اند در سال های متمادی تجربه زیادی در زمینه پرونده های گوناگون به خصوص خانه فساد کسب کنند و حتی پرونده های موفقی در زمینه رفع اتهام خانه فساد داشته باشند.

در صورتی که شما از جمله کسانی هستید که مورد اتهام حضور بدون اطلاع خانه فساد یا دایر کردن خانه فساد قرار دارید، همین الان می توانید با مجموعه رایمند تماس گرفته و پس از برقراری ارتباط با کارشناسان مجموعه بهترین زمان را برای مشاوره پیرامون رفع اتهام خانه فساد انتخاب کنید.

تهمت دایر کردن خانه فساد

بر اساس قانون هرگونه تجسس و تفحص در زندگی دیگران از جمله موارد غیرقانونی محسوب می شود و می تواند برای آن ها عواقب قانونی در پی داشته باشد. در نتیجه در صورتی که فردی به وسیله اسناد چاپی یا درج هرگونه مکتوبات در مجلات روزنامه ها یا رسانه دیگری، فردی را نسبت به انجام جرم کیفری متهم کند و نتواند با استفاده از مدارک و شواهدی که از منظر قانون دارای اعتبار هستند، صحت آن را به اثبات برساند، مجرم شناخته می شود و طبق قانون محکوم می شود و در مقابل فردی که مورد اتهام قرار گرفته است بعد از رفع اتهام خانه فساد، به صورت قانونی شکایت خود را علیه فرد خاطی پیگیری نماید.

همچنین بخوانید:  وکیل کلاهبرداری

چرا وکالت رفع اتهام خانه فساد اهمیت دارد؟

همانطور که پیشتر هم توضیح داده شد، عواقب قانونی مجازات خانه فساد ممکن است تا مدت ها فرد متهم یا حتی خانواده او را تحت تاثیر قرار دهد و آینده و زندگی او را دچار تنش کند. این در حالی است که همانطور که توضیح داده شد، بعضی از افراد به دلیل سوء تفاهم یا حتی بی گناه مورد اتهام واقع می شوند. درست در این شرایط است که داشتن وکیل و وکالت پرونده برای رفع اتهام خانه فساد دارای اهمیت بسیار زیادی است و می تواند افراد را از موقعیت دشواری که از لحاظ قانونی در آن قرار گرفته اند، نجات دهند.

داشتن وکیل برای پرونده رفع اتهام خانه فساد این امکان را برای متهم فراهم می آورد تا از خود دفاع کند و شانس خود را برای رفع اتهام خانه فساد در پرونده های اینچنینی افزایش دهد.

وکیل متخصص رفع اتهام خانه فساد

همانطور که به آن اشاره کردیم، در مراحل مربوط به رفع اتهام خانه فساد حضور وکیل متخصص از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و می تواند مسیر موفقیت شما را در پرونده تضمین کند. نکته مهمی که باید درباره رفع اتهام خانه فساد بدانید این است که در ابتدا شما باید بتوانید به وسیله وکیل متخصص رفع اتهام خانه فساد اثبات کنید که به صورت اتفاقی در خانه فساد حضور داشته اید و اطلاعاتی از جرم های صورت گرفته در آن مکان ندارید.

توجه داشته باشید که دفاع مناسب شما در پرونده رفع اتهام خانه فساد می تواند تعیین کننده سرنوشت شما در این پرونده باشد. به همین منظور ما به شما پیشنهاد می کنیم حتما از وکیل متخصص پرونده رفع اتهام خانه فساد کمک بگیرید و با او در رابطه با پرونده خود مشورت کنید.

مشاوره تخصصی رفع اتهام خانه فساد

اولین قدم برای بررسی پرونده رفع اتهام خانه فساد به صورت کاملا تخصصی مربوط به مشاوره حقوقی می شود. در مشاوره های تخصصی رفع اتهام خانه فساد تمامی سوالات شما پیرامون پرونده رفع اتهام خانه فساد بررسی می شود و به طور کلی پرونده شما به صورت تخصصی مورد بررسی قرار می گیرد و تمامی ابهامات شما پیرامون پرونده رفع می شود.

تنها کافی است تا با ارتباط با کارشناسان مجموعه رایمند مناسب ترین وکیل را در بهترین زمان برای مشاوره حقوقی پیرامون رفع اتهام خانه فساد انتخاب کنید. در جلسات مشاوره تمامی مراحل لازم برای طی شدن پرونده شما با توجه به موقعیت پرونده به شما یادآوری می شود. علاوه بر آن، وکیل متخصص پرونده رفع اتهام خانه فساد در تمامی مراحل پیگیری پرونده در کنار شما حاضر است و مراحل مربوط به پرونده را مورد بررسی قرار می دهد.

هم چنین در صورتی که نگران جمع آوری مدارک لازم برای پرونده خود هستید، باید بدانید که در جلسات مشاوره با وکیل متخصص رفع اتهام خانه فساد، به شما یادآوری می شود تا با الزامات و مدارک لازم پرونده خود به صورت کامل آشنایی پیدا کنید. مجموعه وکلای رایمند با حضور وکلای متخصص در زمینه های مختلف حقوقی به خصوص در حوزه رفع اتهام خانه فساد آماده است تا به شما در رابطه با پرونده های خانه فساد مشاوره دهد و وکالت پرونده هاش شما را بر عهده بگیرد.

 

لیست وکیل رفع اتهام خانه فساد

وکیل حامد شاکری نیا تیک آبی تایید هویت
ستاره امتیاز

حامد شاکری نیا وکیل پایه یک دادگستری
حامد شاکری نیا وکیل پایه یک دادگستری
 • وکیل پایه یک دادگستری
 • عضو مرکز وکلای قوه قضاییه
 • بیش از ۱۵ سال سابقه
تماس جهت اعطای وکالت مشاهده رزومه وکیل

وکیل مونا الماسی تیک آبی تایید هویت
ستاره امتیاز

مونا الماسی وکیل پایه یک دادگستری
مونا الماسی وکیل پایه یک دادگستری
 •  وکیل پایه یک دادگستری
 • بیش از ۶ سال سابقه حقوقی
 • عضو کانون وکلای دادگستری مرکز
 • کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی

 

تماس جهت اعطای وکالت مشاهده رزومه وکیل


وکیل حسن اسماعیلی تیک آبی تایید هویت
ستاره امتیاز

حسن اسماعیلی وکیل پایه یک دادگستری
حسن اسماعیلی وکیل پایه یک دادگستری
 • وکیل پایه یک دادگستری
 • عضو مرکز وکلا و کارشناسان قوه قضاییه
 • بیش از ۱۵ سال سابقه

تماس جهت اعطای وکالت مشاهده رزومه وکیل


وکیل مرجانه فشنگچی تیک آبی تایید هویت
ستاره امتیاز

مرجانه فشنگچی وکیل پایه یک دادگستری
مرجانه فشنگچی وکیل پایه یک دادگستری
 • وکیل پایه یک دادگستری
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی
 • رتبه دو رقمی آزمون وکالت و عضو کانون وکلای دادگستری مرکز
 • بیش از ۱۵ سال سابقه

تماس جهت اعطای وکالت مشاهده رزومه وکیل


هدیه عرفانیان (امور ثبت برند و شرکت ها) تیک آبی تایید هویت
ستاره امتیاز

 

هدیه عرفانیان کارشناس امور ثبت برند و شرکت ها
هدیه عرفانیان کارشناس امور ثبت برند و شرکت ها
 • کارشناس حقوق از دانشگاه علامه طباطبایی
 • خدمات ویژه شرکت های تجاری اعم از نمایندگی در انواع مذاکرات،داوری و مصالحه، ثبت برند و…
 • حدود 10 سال سابقه کاری

تماس جهت اعطای وکالت


وکیل فاطمه مرادی حقیقت تیک آبی تایید هویت
ستاره امتیاز

فاطمه مرادی حقیقت وکیل پایه یک دادگستری
فاطمه مرادی حقیقت وکیل پایه یک دادگستری
 • وکیل پایه یک دادگستری
 • عضو کانون وکلای دادگستری مرکز
 • بیش از 17 سال سابقه وکالت

تماس جهت اعطای وکالت


وکیل دکتر حسین مروج تیک آبی تایید هویت
ستاره امتیاز

حسین مروج وکیل پایه یک دادگستری
حسین مروج وکیل پایه یک دادگستری
 • وکیل پایه یک دادگستریدکترای حقوق خصوصی
 • دکترای حرفه ای مشاوره حقوقی DBA
 • استاد دانشگاه های آزاد و دانشکده علوم و فنون نیروهای مسلح از سال ۱۳۶۱
 • مدیر حقوقی نیروهای مسلح از سال ۱۳۶۱
 • عضو مرکز مشاوران قوه قضاییه

تماس جهت اعطای وکالت مشاهده رزومه وکیل


وکیل محمد فرخی تیک آبی تایید هویت
ستاره امتیاز

محمد فرخی وکیل پایه یک دادگستری
محمد فرخی وکیل پایه یک دادگستری
 • وکیل پایه یک دادگستری
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی
 • عضو کانون وکلای دادگستری مرکز
 • بیش از ۲۲ سال سابقه

 

تماس جهت اعطای وکالت مشاهده رزومه وکیل


وکیل ملیحه سنگ سفیدی تیک آبی تایید هویت
ستاره امتیاز

ملیحه سنگ سفیدی وکیل پایه یک دادگستری
ملیحه سنگ سفیدی وکیل پایه یک دادگستری

 

 • وکیل دادگستری
 • کارشناس ارشد حقوق
 • عضو وکلای مرکز مشاوران و کارشناسان قوه قضاییه

 

تماس جهت اعطای وکالت مشاهده رزومه وکیل


وکیل امیر بهادر عامری

امتیاز ۴ ستاره

امیر بهادر عامری وکیل پایه یک دادگستری
امیر بهادر عامری وکیل پایه یک دادگستری
 • وکیل پایه یک دادگستری در اصفهان
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی
 • عضو کانون وکلای دادگستری مرکز
 • بیش از ۵ سال سابقه

 

تماس جهت اعطای وکالت مشاهده رزومه وکیل

 


وکیل اصغر قنبری
امتیاز ۴ ستاره

اصغر قنبری وکیل پایه یک دادگستری
اصغر قنبری وکیل پایه یک دادگستری
 • وکیل پایه یک دادگستری
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی دانشگاه آزاد اسلامی اهر
 • عضو کانون وکلای دادگستری مرکز
 • کمتر از 2 سال سابقه

 

تماس جهت اعطای وکالت مشاهده رزومه وکیل

 


خانم فریبا رنجبر
امتیاز ۳ ستاره

فریبا رنجبر کارآموز وکالت
فریبا رنجبر کارآموز وکالت
 • کارآموز وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری البرز
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی دانشگاه شهید بهشتی

 

تماس جهت اعطای وکالت مشاهده رزومه

 

نمونه پرونده های موفق وکلای رایمند

1. پیروزی پرونده سرقت از منازل با 73 شاکی خصوصی که موفق به تبرئه متهم از تمامی اتهامات شد.

2. پیروزی پرونده سرقت از بانک در ورامین تهران.

3. پیروزی پرونده سرقت با رد مال 4 و نیم میلیارد تومانی.

و …

مزایای همکاری با وکلای رایمند

 • حق متعارف وکالت
 • تسریع در روند دادرسی
 • توضیح کامل قوانین حقوقی پرونده موکل
 • جلب اعتماد و رضایت موکل در پیش برد اهداف پرونده
 • حفظ اسرار و اطلاعات پرونده موکلین و اطمینان به عدم افشاگری
 • پیگیری مستمر روند پرونده تا زمان حاصل شدن نتیجه پرونده
 • انجام فعالیت های حقوقی با به روزترین سیستم قوانین حقوقی
 • برخورد مناسب و محترمانه با موکل و قاضی موکل
 • حضور در جلسات دادگاه بدون نیاز به حضور موکل و گزارش دهی منظم به موکل
 • فعالیت وکلای باتجربه و متخصص در تمامی زمینه های حقوقی(ملکی، خانواده،و…) و کیفری
 • و…

وکالت تخصصی

لطفا به این نوشته امتیاز دهید.

86

امتیاز این نوشته

امتیاز کاربران: 4.73 ( 2 رای)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

رزرو مشاوره با وکیل